افزونه جلالی را نصب کنید. Tuesday, 16 April , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1560 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3 تعداد دیدگاهها : 5×
شهدای آذربایجان منظومه بزرگی از ستارگان آسمان ایثار و فداکاری است
15 آبان 1401 - 22:49
شناسه : 2175
1
به گزارش پایگاه خبری راه وطن محمدحسین صفار هرندی در مراسم بزرگداشت شهدای شاه چراغ در مسجد سالار تبریز اظهار داشت: شهدای آذربایجان منظومه بزرگی از ستارگان آسمان ایثار و فداکاری است.
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش پایگاه خبری راه وطن محمدحسین صفار هرندی در مراسم بزرگداشت شهدای شاه چراغ در مسجد سالار تبریز اظهار داشت: شهدای آذربایجان منظومه بزرگی از ستارگان آسمان ایثار و فداکاری است.

 

وی ادامه داد: چیزی را که رسانه‌های فارسی زبان به دروغ درباره واقعیت‌های کشورمان می‌گویند در رسانه‌های انگلیسی زبان یا فرانسوی زبان نمی‌گویند چون آنجا مجبورند که واقعیت را بگویند.

 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به حادثه شاهچراغ عنوان کرد: ابتدا این رسانه‌ها لال شده بودند و بعد از مدتی هم گفتند که نظام این کار را کرده است! وقتی هم که داعش مسئولیت این فاجعه را برعهده گرفت، گفتند که این محصول کارهایی است که جمهوری اسلامی کرده است!

 

وی ادامه داد: اما وقتی رسانه‌های انگلیسی و فرانسوی زبان این مساله را منعکس می‌کنند مجبورند واقعیت را بگویند و به مانند این رسانه‌های فارسی زبان بر علیه هموطنان خودشان دروغ پراکنی نمی‌کنند.

 

صفار هرندی در خصوص تعدد شبهات حتی در میان خواص عنوان کرد: بعضا گفته می‌شود که مگر جمهوری اسلامی نمی‌تواند این وضعیت را جمع کند که جواب هم بله است و هم خیر؛بنا نیست جمهوری اسلامی مانند کشورهای غربی در اولین مواجهه طرف مقابل را به قصد کشت بزند.

 

وی با بیان اینکه در طول این مدت یک نفر هم از طرف مقابل در تهران بزرگ کشته نشده است، ابراز داشت: این در حالی است که از بین پلیس، بسیجیان و مردم عادی هفت نفر شهید شده است.کجای دنیا پلیس با بلندگو می‌گوید من نگهدار شما در برابر دشمنم، فحش ندهید؟

 

صفار هرندی ادامه داد: اگر بنا باشد ما مثل پلیس‌ کشورهای دیگر عمل کنیم بله این ماجرا یک تا دو روزه جمع می‌شود اما این پلیس جمهوری اسلامی است. در ماجرای فتنه ۸۸ هم خیلی‌ها به رهبر انقلاب می‌گفتند چرا برخورد جدی نمی‌شود و رهبر انقلاب عنوان می‌کردند که با رافت بسیاری از این افراد خودشان راه درست را پیدا می‌کنند.

 

وی تصریح کرد: جوانانی که فریب خورده‌اند با کسانیکه آموزش دیده‌اند تا از طرف آمریکا و سعودی‌ها اینجا آشوب کنند فرق دارند و این مدارا برای جدا کردن همین جوانان از این وضعیت است.

 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه هر یک نفری که از قافله آنها جدا کنیم، برد کرده‌ایم، ابرازداشت: متاسفانه در سالهای گذشته در فضای مجازی چیزهایی به خورد جوانان ما داده‌اند که مسخ شده‌اند و بسیاری از حرف‌ها را حتی نمی‌خواهند به آن فکر کنند.

 

وی ادامه داد: ما با موجوداتی طرف هستیم که با ایران مشکل دارند و مشکلشان حجاب و شرع نیست، به خاطر همین هم انواع فحش‌ها را دسته جمعی می‌‌دهند. این افراد چه کسانی هستند که در محیط فضل مانند دانشگاه‌ها رکیک‌ترین فحش‌ها را می‌دهند، این نشان می‌دهد که این افراد مشکل دارند البته باز هم این افراد را کنار نمی‌گذاریم.

 

صفار هرندی با بیان اینکه محبت و خدمت دو زبانی است که باید با آن با جوانان و نوجوانان فریب خورده، حرف زد، توضیح داد: زمانیکه داعش وارد این کشور شود انتخاب نمی‌کند که چه کسی را بکشد و چه کسی را نکشد، همین پلیس باید حافظ جان و ناموس این مردم باشد. مساله دیگر خدمت به مردم است که باید نواقص برخی دولت‌ها را جبران کند.

 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: دولت فعلی ۱۲۰ هزار میلیارد تومان از قرض‌های دولت قبلی به بانک مرکزی را پرداخت کرده تا ابر تورم را مهار کند و سال آینده قطعا آثار این مساله دیده خواهد شد.

 

وی ادامه داد: وقتی این دولت بر سرکار آمد ما ۷/۵ میلیون دلار از عراق طلب داشتیم که آن را نمی‌دادند اما این دولت با پیگیری ۵ میلیون دلار آن را وصول کرده و این کار هم ادامه دارد و یا گازی که از ترکمنستان به مناطق شمالی ما می‌آمد به دلیل کوتاهی دولت قبل در پرداخت مطالبات قطع شده بود که دولت فعلی این مساله را حل کرد، این همان دولتی است که برخی‌ها به آن می‌گفتند شما زبان دنیا را نمی‌دانید.

 

صفار هرندی توضیح داد: برخی ما را پشت دیوار چین نگه داشتند در حالیکه همه دنیا اذعان دارند که چین قدرت اول اقتصادی دنیا است و کشورهای منطقه هم از رابطه با چین استفاده می‌کنند اما دولت قبلی برای نزدیکی به آمریکا به چین پشت کردند

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.