افزونه جلالی را نصب کنید. Thursday, 25 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1643 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3 تعداد دیدگاهها : 5×
دانشکده علوم پزشکی مراغه ظرفیت و قابلیت های بالایی دارد
19 آبان 1401 - 18:47
شناسه : 2233
3

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی مراغه نماینده کلان منطقه دو در جریان بازدید از مرکز مصاحبه رشته فوریت های پزشکی ضمن تشکر از همکاران برای برگزاری هرچه بهتر این آزمون، دانشکده علوم پزشکی را توانمند خواند. نماینده کلان منطقه دو کشور گفت : بر اساس نامه ای مبنی بر برگزاری آزمون مصاحبه پذیرش […]

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی مراغه نماینده کلان منطقه دو در جریان بازدید از مرکز مصاحبه رشته فوریت های پزشکی ضمن تشکر از همکاران برای برگزاری هرچه بهتر این آزمون، دانشکده علوم پزشکی را توانمند خواند.
نماینده کلان منطقه دو کشور گفت : بر اساس نامه ای مبنی بر برگزاری آزمون مصاحبه پذیرش رشته فوریت های پزشکی که از وزارتخانه به ما رسید باید تلاش می کردیم که این آزمون به بهترین شکل خود برگزار شود.
میرزایی افزود: با توجه به قابلیت ها و توانمندی های دانشکده علوم پزشکی مراغه ،پس از بررسی های مختلف سرانجام این دانشکده به دلیل توان مندی های مختلف مجری برگزاری این آزمون شد.
وی اضافه کرد: امروز به همراه سایر همکاران بازدیدی از مرکز آزمون داشتیم که با توجه به فرصت محدود ابلاغ تا اجرای این موضوع نظم و نظام خوبی در سالن بر قرار بود و تقریبا بدون نقص فرایند آزمون در حال انجام بود.
وی تاکید کرد: استفاده از هیات علمی این دانشکده باعث شده است سطح علمی این آزمون جامع باشد.
وی در پایان گفت:دانشگاه علوم‌پزشکی تبريز بعنوان یک دانشگاه تیپ یک وقتی اجرای این مهم را به دانشکده مراغه واگذار می کند نشان دهنده قابلیت ها و ظرفیت بالای این دانشکده می باشد؛ با توجه به اینکه شهر های شمال غرب کشور در این ازمون حضور دارند باعث اعتلای جایگاه دانشکده مراغه در بین آنها خواهد شد.
به گزارش روابط عمومي دانشکده علوم پزشکی مراغه آزمون مصاحبه رشته کارشناسی فوریت های پزشکی داوطلبین بومی شمال غرب کشور از هفتم لغایت یازدهم آبان ماه توسط دانشکده علوم پزشکی مراغه برگزار شد و نتایج آن به مرکز سنجش آموزش پزشکی ارسال خواهد شد .

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.