افزونه جلالی را نصب کنید. Sunday, 16 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1591 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3 تعداد دیدگاهها : 5×
تداوم ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو/ کاهش ۱۸ تا ۷۰ میلیون تومانی خودروها
27 فروردین 1402 - 15:58
شناسه : 3609
2
به گزارش پایگاه خبری راه وطن و به نقل از ایرنا قیمت خودروها امروز ۲۷ فروردین ماه، نسبت به روز گذشته تداوم کاهش قیمت را به همراه داشت به طوری که خودروهای تولید داخلی تا ۱۸ میلیون تومان افت و خودروهای مونتاژ نیز تا ۷۰ میلیون تومان کاهش را تجربه کردند.
ارسال توسط :
پ
پ

 کاهش قیمت از روز گذشته در بازار خودرو آغاز شده است که امروز (یکشنبه) نیز قیمت خودرو افت داشت. خودروهای ایران خودرو از جمله وانت آریسان۲ امروز با سه میلیون تومان کاهش به ۴۴۵ میلیون تومان، قیمت سورن پلاس (تیپ۱)، (تیپ۲) و (تیپ۳) هر کدام با ۲ میلیون تومان کاهش به ترتیب به ۶۶۹ میلیون تومان، ۷۲۰ میلیون تومان و ۷۴۳ میلیون تومان رسید.

بیشتر بخوانید:

کاهش ۱۸ میلیون تومانی دنا پلاس و ۱۳ میلیون تومانی پژو پارس

قیمت سورن پلاس دوگانه سوز (تیپ۳) امروز در بازار با ۶ میلیون تومان کاهش در قیمت ۷۵۲ میلیون تومان معامله شد. دنا پلاس (تیپ۱) با پنج میلیون تومان کاهش به قیمت ۸۰۵ میلیون تومان و دنا پلاس توربو دستی با ۱۸ میلیون تومان کاهش به قیمت ۹۴۲ میلیون تومان ثبت شد.

پژو پارس نیز با ۶ میلیون تومان افت به ۶۳۶ میلیون تومان، پژو پارس سفارشی با ۱۳ میلیون تومان کاهش به ۶۵۳ میلیون تومان و پژو پارس سفارشی ELX با ۱۶ میلیون تومان کاهش ۶۷۵ میلیون تومان قیمت خورد.

رانا پلاس و رانا پلاس (پانوراما) با سه تا هفت میلیون تومان افت به ترتیب، ۶۲۵ و ۶۹۱ میلیون تومان ثبت قیمت شد.

افت ۲۰ میلیون تومانی هایما

خودروهای هایما اس۵ (S۵) پلاس، هایما اس۷ (S۷) پلاس، هایما اس۷(S۷) پلاس سفارشی و هایما ۸ اس (S۸) هر کدام ۲۰ میلیون تومان کاهش قیمت را به ثبت رساندند.

شرکت خودروسازی سایپا نیز امروز در بازار آزاد کاهش قیمت را تجربه کرد به طوری که تیبا و تیبا ۲ هر کدام با ۶ میلیون تومان کاهش به قیمت ۴۰۶ و ۴۲۶ میلیون تومان رسید.

کاهش ۶ میلیون تومانی کوییک

ساینا و ساینا S نیز با روند کاهشی قیمت ۵ تا ۴ میلیون تومانی در قیمت ۴۳۰ و ۴۳۷ میلیون تومان به ثبت رسید.

خودروهای کوییک با ۶ میلیون تومان کاهش در قیمت ۴۲۷ میلیون تومان، کوییک پلاس اتوماتیک با یک میلیون تومان کاهش در قیمت ۵۲۲ میلیون تومان، کوییک R با سه میلیون تومان کاهش در قیمت ۴۳۵ میلیون تومان و کوییک S با پنج میلیون تومان کاهش در قیمت ۴۴۲ میلیون تومان قرار گرفت.

شاهین با ۹ میلیون تومان کاهش به ۷۳۵ میلیون تومان رسید. سایپا ۱۵۱ با سه میلیون تومان، سایپا ۱۵۱ (با لاینر) با ۲ میلیون تومان کاهش در رده قیمتی ۳۳۰ و ۳۵۱ میلیون تومان معامله شد.

وانت زامیاد (آپشنال)، وانت زامیاد (آپشنال- رادیال)، وانت زامیاد گازسوز (آپشنال) و وانت زامیاد گازسوز (آپشنال – رادیال) به ترتیب از یک تا پنج میلیون تومان کاهش قیمت داشتند.

شرکت مدیران خودرو نیز در خودروهای فونیکس FX ( اکسلنت) با ۳۰ میلیون تومان کاهش به قیمت ۲ میلیارد و ۶۷۰ میلیون و فونیکس FX ( پریمیوم) با ۴۰ میلیون تومان کاهش در قیمت ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به ثبت رسید.

شرکت مدیران خودرو نیز در خودروهای فونیکس FX ( اکسلنت) با ۳۰ میلیون تومان کاهش به قیمت ۲ میلیارد و ۶۷۰ میلیون و فونیکس FX ( پریمیوم) با ۴۰ میلیون تومان کاهش در قیمت ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به ثبت رسید.

شرکت گروه بهمن نیز شاهد نزول قیمت‌های خودرو بود وانت کاپرا با ۷۰ میلیون تومان کاهش به یک میلیارد و ۲۸۰ میلیون تومان، ریسپکت با ۲۰ میلیون تومان کاهش به یک میلیارد و ۶۹۰ میلیون تومان، فیدلیتی (۵ نفره) با ۴۰ میلیون تومان کاهش به ۲ میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان، فیدلیتی (۷ نفره) با ۴۰ میلیون تومان کاهش به ۲ میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان، دیگنیتی پرایم با ۳۰ میلیون تومان کاهش به ۲ میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان، دیگنیتی پرستیژ با ۷۰ میلیون تومان کاهش به ۲ میلیارد و ۸۸۰ میلیون تومان و ون باری اینرودز با هشت میلیون تومان کاهش به ۶۷۰ میلیون تومان رسید.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.