افزونه جلالی را نصب کنید. Sunday, 16 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1591 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3 تعداد دیدگاهها : 5×
عدم‌حضور یکی‌از طراحان سوال  باعث عدم رسمیت سوال از شهردار می شود
19 مهر 1401 - 17:16
شناسه : 1832
0
به گزارش پایگاه خبری راه وطن، جلسه علنی شورای شهر در روز دوشنبه به حواشی مختلف به پایان رسید. در این جلسه سه نفر اعضا شورای شهر با دفاع از عملکرد شهردار، حمایت از پرسنل شهرداری را وظیفه مدیریت شهری دانستند.
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش پایگاه خبری راه وطن بهمن محمودی در ابتدای جلسه علنی سوال از شهردار با انتقاد از عدم حضور یکی از امضاکنندگان سوال از شهردار گفت:طبق قانون برای سوال از شهردار امضا پنج نفر از شورای شهر نیاز می باشد اما در این جلسه یکی از امضا کنندگان در جلسه حضور نیافته است که باعث عدم رسمیت یافتن بحث سوال از شهردار می شود.

بهمن محمودی گفت انتقاد من از هیئت رئیسه شورای شهر به این دلیل است که با وجود عدم حضور یکی از سوال کنندگان،جلسه سوال از شهردار را برگزار گرده است

وی افزود:طبق آیین نامه شورا می گوید بحث سوال از شهردار باید در یکی از جلسات رسمی طرح شده و اعضا راجب آن نظر بدهند اما در این موضوع این روند طی نشده است

وی خطاب به هیئت رئیسه شورا اضافه کرد:اگر هیات رئیسه محترم ازموضوع عدم حضور این عضو اطلاع داشت، باید بحث سوال از شهردار را به جلسه دیگری موکول میکرد پ.

وی  گفت:هیئت رئیسه شورای شهر باید احترام جایگاه شورارا حفظ نماید چراکه رئیس محترم با ذکر اسامی افرادی، اشخاص دیگر را فاکتور گرفته اند که جای بحث می باشد چرا که باید قانون برای همه یکسان باشد.

وی در پایان گفت:واقعییت امین است که نامه عدم جذب نیرو در شهرداری ها به طور مرتب در سالیان مختلف برای شهرداری ها ارسال شده است،اما شهرداری ها برای ادامه فعالیت و خدمت رسانی مجبور به جذب نیرو در قالب های مختلف می باشند و ما نمیتوانیم برای شهردار محدودیت جذب نیرو بگذاریم،چرا که این کار باعث اخلال در خدمت رسانی می شود.

اگر عزیزان و همکاران محترم تلاش دارند به اصطلاح جلوی استخدام غیر قانونی را بگیرند باید باهمه به طور یکسان برخورد کندو من به خاطره اینکه در زندگی بیش از صدنفر از پرسنل اختلال ایجاد نکنم از امضا این سوال خود داری کردم.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.