افزونه جلالی را نصب کنید. Monday, 15 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1641 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3 تعداد دیدگاهها : 5×
پ
پ

پایگاه خبری – تحلیلی «راه وطن » رسانه‌­ای مستقل، تحلیلی و خبری است که با هدف انتشار اخبار و تحلیل­­‌های مفید مرتبط با رخداد‌های مهم پیرامون ایران و جهان است. این پایگاه خبری فعالیت خود را از خرداد ۱۴۰۱ ا آغاز کرده است.


تحریریه‌ی این پایگاه خبری به فرد یا حزبی سیاسی «وابستگی» ندارد. و وابستگی را افت یک رسانه می‌داند که چارچوب فعالیت آن را منافع ملی و قانون مشخص می‌کند و مشی آن رعایت اخلاق حرفه ای در اطلاع رسانی وعمل به جهاد تببین است.


«راه وطن» تلاش می کند خروجی عملکرد این پایگاه موجب وارد کردن خدشه ای به اصول و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نشود و در سست کردن پایه های مشروعیت و مقبولیت نظام جمهوری اسلامی تأثیر گذارد، بلکه باید با توجه به قانون مطبوعات و سیاست های عالی نظام موجب تحکیم پایه های نظام و ارزش ها شود.


این رسانه بدون توجه به جریان های سیاسی هدف اصلی خود را نقل صحیح و بی واسطه اخبار می‌داند که این رویکرد اجتماعی می تواند منجر به ایجاد روند همگرایی در میان نیرو‌های سیاسی و اجتماعی شود.و باور این گروه خبری حفظ اتحاد و انسجام ملی است.


اهداف این پایگاه خبری به شرح ذیل است :
– تلاش برای تحقق اهداف مطرح در سند چشم‌انداز ۲۰ ساله نظام
– گسترش و تعمیق اطلاعات و بینش بینندگان راه وطن و همین طور افزایش امید در جامعه و عمل به جهاد تبیین ؛ چرا که در جامعه امروزی رسانه های مختلف تلاش دارند که اقدامات موثر نظام مقدس جمهوری اسلامی را وارونه جلوه دهند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.